Akıncı Dizisi Sonrası Büşra Develi Ne Yapacak! İşte Son Durumu Belli Oldu

Ünlü oyuncu Büşra Develi tüm bir yaz dönemi boyunca ekranlardan uzak durmayı tercih etti. Tüm yaz döneminde kendisine teklif edilen yapımları geri çevirmiş televizyonda görünmemişti.

Ünlü oyuncu Büşra Develi tüm bir yaz dönemi boyunca ekranlardan uzak durmayı tercih etti. Tüm yaz döneminde kendisine teklif edilen yapımları geri çevirmiş televizyonda görünmemişti. Dinlenme sürecinin ardından ise ekranlara harika bir yapım ile tekrar döndüğünü duyurdu. Sezonun başlayacağı Eylülde yayına girecek dizilerden teklifler olduğunu ve kendi kriterlerine göre birini seçeceğini ifade etti.

Hayranları Develi’yi televizyonlarda son olarak Akıncı dizisinde görmüştü. ATV’de yayınlanan dizide Şükrü Özyıldız ile beraber rol aldı. Dizinin kitlesinin artmasında ve beğenilmesinde ünlü oyuncunun yetenekleri ve sempatikliği belirleyici olmuştu. Süreç son derece iyi giderken dizinin sürdüğü esnada bazı problemler yaşadı.

Akıncı Dizisi ve Sonrasında Ne oldu

Akıncı dizisi birinci sezonunda son derece başarılı oldu ve 20 bölüm kadar yayın hayatına devam etti. Takip edilen ve sevilen dizi ikinci sezona başlaması beklenirken nedeni belirsiz bir biçimde yayın hayatına son verildi. Dizi sona erdikten sonra Büşra Develi alternatif bazı işler denemek istemiş ve dijital sektörüne giriş yapmıştır. Bu akanda Erkek Severse adlı dizide Zeynep Uysal karakterine hayat verdi. Totalde 26 bölüm süren dizi Develi için işine konsantre olacağı ve kendini geliştireceği bir zemin hazırladı.

Bölüm süresi televizyona nazaran daha kısa olduğu için işini daha iyi yaptığını ifade etse de TV izleyicisini özlediğini de ekledi. Yazın dinlendiğini, herhangi bir şey yapmadığını, hayatına odaklandığını bununla ilgili konuşabileceği pek bir şey olmadığını söyleyen oyuncu kış dönemine bomba gibi döneceğini söyledi.

Yeni Projelere Karar Verecek

Yazın dinlenmenin işine daha iyi odaklanmasını sağladığını düşünüyor. Yanı sıra yeni sezon için gelen teklifleri detaylı incelediğini rolünü daha iyi yansıtmak adına çalışmalar yaptığını ifade ediyor. İnternet yahut televizyon dizilerinden birinde rol alacağını söylüyor. Hali hazırda herhangi bir projeyi onaylamamış olsa da kafasında bazı öncelikli işler var. Develi bunu içine sinen rolü oynayacağım şeklinde tanımlıyor. Özel hayatına dair pek bilgi vermeyen oyuncu aşk hayatında kimsenin olmadığını yeni bir eve taşındığını ve işine odaklandığını ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.