Aliağa'da At-Çek Heyecanı Başlıyor

Aliağa’da At-Çek Heyecanı Başlıyor

Çevre ve Turizm Vizyonu kapsamında düzenlenen Aliağa 4. At-Çek Balık Avı Festivali 2 gün sürecek.

Aliağa Belediyesinin bu yıl 26-27 Şubat tarihlerinde 4’üncüsünü düzenleyeceği Aliağa At-Çek Balık Avı Festivali’ne kısa bir süre kala heyecan giderek artıyor.
Aliağa Belediyesinin bu yıl 26-27 Şubat tarihlerinde 4’üncüsünü düzenleyeceği Aliağa At-Çek Balık Avı Festivali’ne kısa bir süre kala heyecan giderek artıyor. Aliağa’nın Mavi Bayraklı Plajı Ağapark‘ta organize edilecek festivale Türkiye’nin dört bir tarafından balık avı tutkunları yoğun ilgi gösterirken, sınırlı tutulan kontenjanlar da kısa sürede doldu.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar‘ın çevre ve turizm vizyonu kapsamında düzenlenen Aliağa 4. At-Çek Balık Avı Festivali 2 gün sürecek. 26 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’ten itibaren başlayacak balık avı festivali, 27 Şubat Pazar sabahı saat 10.00’da düzenlenecek ödül töreniyle son bulacak. Festivalde, amatör olta balıkçılığının tanıtılması, sürdürülebilir avcılık ruhu kapsamında yakala-bırak alışkanlığının kazandırılması ve amatör balıkçılığın bir dalı olan spin (at-çek) avcılığının sevdirilmesi amaçlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.