Alina Boz Bir Peri Masalı Dizisi İle Ekranlara Peri Gibi Dönmeye Hazırlanıyor! Bu Sefer Herkes Şaşıracak
in

Alina Boz Bir Peri Masalı Dizisi İle Ekranlara Peri Gibi Dönmeye Hazırlanıyor! Bu Sefer Herkes Şaşıracak!

Bir süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu çok iyi bir diziyle ekranlara dönüyor. Son olarak Maraşlı dizisin de karşımıza çıkan ünlü oyuncu diziden sonra ekran yolculuğuna ara vermişti.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu çok iyi bir diziyle ekranlara dönüyor. Son olarak Maraşlı dizisin de karşımıza çıkan ünlü oyuncu diziden sonra ekran yolculuğuna ara vermişti. Yakında başlayacak olan Bir Peri Masalı dizisiyle ekranlara iddialı bir giriş yapacak.

Gözlerden uzak olan oyuncunun böyle güçlü senaryosu iyi kurulmuş bir diziyle dönecek olması sevenlerini oldukça heyecanlandırıyor. Maraşlı dizisinde güçlü bir karakteri canlandıran Alina Boz dizide ki karakteriyle çok sevilmiş ilgiyi daha da üzerine toplamayı başarmıştı. Birçok başarılı yapımda yer alan Alina Boz bu dizide de istediği başarıya ulaşabileceği düşünülüyor.

Bir Peri Masalı Hikayesinin Konusu Çok Merak Ediliyor

Fox tv de ekran yolculuğuna başlayacak olan Bir Peri Masalı dizisin de Alina Boz (Zeynep) karakterine hayat verecek. Zeynep sıradan bir hayat sürmekten parasızlıktan sayılan bir insan olmamaktan bıkmış yorulmuş bir kızı canlandıracak. Daha sonrasında doğum gününde bir çanta dolusu para bulmasıyla hayatının değişmesini konu alacak.

Sıradan bir genç kız  olan Zeynep’ in en büyük hayali zengin olan şöhrete kavuşmaktır. Bu uğurda birçok şeyi arkasında bırakmakta kararlı olan Zeynep’ in yaşam mücadelesini istediği şöhrete hayata kavuşmasını izleyeceğiz. Doğum günün de eline geçen paraları bir kurtuluş olarak gören Zeynep kendi için yeni bir adım atım hayata yeniden başlayacaktır. Yakaladığı şöhretin ardından aşkı arayan Zeynep bu sefer aşkın peşinden koşacağa benziyor. Zeynep’ in istediği her şeye ulaşıp ulaşamadığını o planlar yaparken hayatın ona nasıl sürprizler getireceğini izleyip göreceğiz.

Bir Peri Masalı Dizinde Bomba Bir İsim De Tarık Emir Tekin

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteriyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Tarık Emir Tekin Bir Peri Masalı dizisin de Zengin başarılı bir ailenin oğlu olan Onur Köksal’ ı canlandıracaktır. Yakaladığı başarının bu dizide de devam etmesi bekleyen oyuncunun Alina Boz ile  kimyalarının tutması bekleniyor. İki başarılı oyuncunun yanı sıra dizi de birçok başarılı oyuncu da yer alıyor.  28 Eylül Çarşamba günü ekran yolculuğuna başlayacak olan dizinin reytingleri konusu ve kadrosuyla yüksek geleceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir