in

Alparslan Yeni Sezona Yeni Bir Kararla Girdi! Kimse Beklemiyordu!

TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan yeni sezonuyla ekranlara geri döndü. Başrolünde Barış Arduç’un rol aldığı Alparslan yeni sezonunda da izleyicilerin beğenisini almaya devam ediyor.

TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan yeni sezonuyla ekranlara geri döndü.  Başrolünde Barış Arduç’un rol aldığı Alparslan yeni sezonunda da izleyicilerin beğenisini almaya devam ediyor. 26 Eylül pazartesi günü yeni sezonunun ilk bölümü yayınlandı. Dizinin favori karakterlerinden olan Akça Hatun’a hayat veren Fahriye Evcen’in diziden ayrılmasıyla dengeler değişecek mi? Yeni sezonda izleyenleri neler bekliyor? İşte Alparslan dizisinin tüm detayları…

Alparslan Dizisinin Yeni Oyuncusu Kim Olacak?

 Alparslan dizisinde Akça Hatun karakterini canlandıran Fahriye Evcen’in ayrılmasıyla diziye yeni bir karakter girip girmeyeceği merak konusu oldu. Diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Kayra Zabcı diziye Seferiye Hatun’a hayat vermek için dahil oldu. İlk sezon Fahriye Evcen büyük ilgi görmüş ve beğenileri toplamıştı. Seferiye Hatun karakteri Akça Hatun’un yerini doldurabilecek mi? Alparslan dizisi izleyicileri yeni karakteri beğenecek mi? Yeni bölümde yayınlanacak olan Alparslan dizisinde aksiyon ve gerilim eksik olmuyor. Fragmanı izleyenler merak içinde bekliyor. Acaba Alparslan dizisinin yeni bölümünde seyirciyi ne bekliyor?

Alparslan Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak?

 Barış Arduç’un canlandırdığı Alparslan karakteri bu bölümde neler yaşayacak? Diziye yeni katılan oyuncu Seferiye Hatun karakteriyle dizideki dengeleri değiştirecek mi? Yeni sezonda neler yaşanacak? Aksiyon dolu TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan’ın yeni bölümünde neler olacak?

 Alparslan Surmari Han’dan dönerken yolda Seferiye Hatunla karşılaşır ve onu Vaspurakan dışında haber vermeden dolaşmaması için uyarır. Alparslan’ın yaptığı uyarıyı dikkate almayan Seferiye Hatun Alparslan’ın ısrarlarına dayanamayarak onu hançerler. Seferiye Hatun’un Alparslan’ı hançerlemesindeki amaç onu evlilikten vazgeçirmekti.

Peki, Seferiye Hatun’un düşündüğü gibi Alparslan evlenmekten vazgeçecek mi? Alparslan’ın hançerlenmesine diğerleri nasıl tepki verecek? En önemlisi de evliliği destekleyen Yusuf Arslan bu olayı duyduğunda nasıl bir tavır takınacak? Seferiye Hatun ile Alparslan arasındaki olaylar bu şekildeyken Yınal ile neler yaşanacak?  Alparslan Yınal’ın çelik taşıdığı kervana el koyunca Yınal nasıl bir tepki verecek? Karşılığında nasıl bir plan yapacak? Peki ya Alparslan ticareti geliştirmek için neler yapmaya devam edecek? İzleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir