Baba Dizisi İkinci Sezonunda İzleyiciyle Buluştu! Senaryoda Değişikliğe Gidildi

Gökhan Horzum tarafından yazılan ve ikinci sezon olarak izleyicilerin karşısına çıkan Baba dizisinin senaryosu değişti.

Gökhan Horzum tarafından yazılan ve ikinci sezon olarak izleyicilerin karşısına çıkan Baba dizisinin senaryosu değişti. 20 Eylül günü izleyici karşısına çıkan Baba dizisinin 16. bölümü de izleyicilerin ilgisini kazandı. İzleyicilerden her zaman olduğu gibi yeni bir ilgiyle daha karşı karşıya kalan Baba dizisini ilk sezondan bu yana geniş bir kitle takip ediyor. Özellikle Baba dizisinin senaryosunda yapılacak değişikliklerden dolayı diziyi merakla bekleyenler için heyecan doluydu.  Fakat dizinin senaryosunda değişiklikle karşılaşan izleyicilerde, yapılan bu değişikliğin iyi mi yoksa kötü mü olduğuna tam olarak karar veremedi. Baba dizisinde yapılan senaryolar bazı izleyiciler tarafından beğenilirken bazıları da kötü mü oldu diye düşünmeden edemedi.

Baba dizisinde yapılan değişikliklerin iyi mi kötü mü olduğunu ise reyting sonuçları belli etti. Reyting sonuçlarına bakıldığı zaman dizinin ilk sezonunda almış olduğu reytinge göre daha düşük olduğu görüldü. Baba dizisi ne yazık ki izleyici karşısına ikinci sezon olarak çıkarken iyi bir başlangıç yapılamadı.  Sezona iyi bir başlangıç yapamayan dizinin zamanla daha da ciddi sıkıntıları ortaya çıkarabilecek olduğu da ön görülen konuların başında yer alıyor.

Baba Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

İkinci sezon olarak izleyici karşısına çıkan baba dizisine yeni oyuncular katıldı. Yeni oyuncuların katılımı ile haliyle dizinin senaryosunda da değişiklikler yapıldı. Baba dizisinde Buse Meral Ezgi, Hazal Türesan, Ali İl, Levent Ülgen, Elif Verit ve Volkan kıran gibi karakterlerin de yerini almasıyla start verdi. Hikayesi çok fazla değişen Baba dizisinde izleyiciler, hikaye değişikliği sonrasında kafalarının çok fazla karıştığını söyledi. Sosyal medya da baba dizisiyle ilgili olarak izleyiciler yorum yaptı. Dizi hakkında yapılan yorumlara bakıldığı zaman izleyicilerin değişen hikayeyi çok fazla benimsememiş olduğu görülüyor. Dizide yapılan hikaye değişikliği, olaylar ile ilgili olarak kopuk bir görüntünün oluşmasına neden oldu.

İzleyiciler Hayal Kırıklığına Uğradı

Sabırsızlıkla yeni sezonu bekleyen izleyiciler Baba dizisinin değişen hikayesi karşısında hayal kırıklığına uğradı. Fakat yeni sezonda Büşra ve İlhan karakterlerine ilgi seviyesi artarken, dizinin eski bölümünü hatırlayanlarda dizide3 bir kopukluk olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.