Boran Kuzum'un Merakla Beklenen Projesi
in

Boran Kuzum Tanınmayacak Hale Geldi! Gülse Birsel Sen Ne Yaptın!

Oyunculuk kariyerini Analar ve Anneler dizisiyle adım atan yakışıklı oyuncu Boran Kuzum yeni bir projede yer almaya hazırlanıyor.

Oyunculuk kariyerini Analar ve Anneler dizisiyle adım atan yakışıklı oyuncu Boran Kuzum yeni bir projede yer almaya hazırlanıyor. Birçok dizide rol alan Boran Kuzum en son Menajerimi Ara adlı birçok ünlü oyuncunun kadrosunda bulunduğu dizide yer almıştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncunun yeni projesi merakla bekleniyor. Disney Plus’ta gösterime girecek dizide yılbaşı gecesinde bir sitede yaşanan olaylar perdeye aktarılıyor. Gülse Birsel’in diğer projeleri gibi bu proje de hayranlarını gülmeye sevk edeceği düşünülüyor.

Gülse Birsel Etkisi


Türkiye’nin en ünlü kadın senarist, yazar ve oyuncusu olan Gülse Birsel’in yeni projesinde Boran Kuzum da yer alacak. Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi ilgi gören dizilerin senaryosunu yazan ve rol alan Türkiye’nin  beğeniyle takip edilen en güçlü kadın kalemi Gülse Birsel yine beklentileri yükseltti. Yeni projesi merakla beklenen ünlü senarist Gülse Birsel bu projeyi ülkemize yeni gelen Disney Plus platformu için hazırladı. Projenin yapımcılığını da BKM üstlendi. Yaklaşık üç haftadır sette olan oyunculardan hiçbir paylaşım gelmemişti. Gizlilik içinde yürütülen projede sona yaklaşıldı.

 Çekimlerinin yaklaşık birkaç haftası kalan projenin müjdesini Gülse Birsel verdi. İsmi Yılbaşı olan projenin kadrosu projeye olan merakı daha da arttırdı. Ünlü birçok ismi barındıran projede beklenti yükseldi. Ünlü senarist Gülse Birsel birden fazla diziye imza atmıştır. Komedi kitapları da yazan Gülse Birsel son projesini de aynı tarzda devam ettireceğe benziyor.

 Boran Kuzum İlk Defa Komedi Dizisinde


1 Ekim 1992 doğumlu yakışıklı oyuncunun Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Leon karakteriyle birlikte yıldızı parlamıştı. Daha önce dram dizilerinde yer alan ünlü oyuncu kariyerinde ilk defa komedi dizisinde oynayacak. Bu durum hayranları arasında merak konusu oldu. Başarılı oyuncu da sette fotoğraf paylaşarak hayranlarını daha çok heyecanlandırıyor. Geniş hayran kitlesine sahip oyuncunun çevresi Gülse Birsel’in kaleminden çıkacak karakteri merakla bekliyor. Ünlü oyuncu Boran Kuzum; Alina Boz, İrem Sak, Ayta Sözeri, Büşra Pekin, Ezgi Mola gibi ünlü oyuncularla birlikte ekran karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir