Buca’da İlk Nikah Kılıçdaroğlu’ndan

CHP Lideri yeni binada yer alan nikâh salonunda Elif Karaman ve Erdoğan Demir çiftinin nikâh şahitliğini yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç ile birlikte Buca Belediyesi’nin Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki ek hizmet binasını hizmete açtı. CHP Lideri yeni binada yer alan nikâh salonunda Elif Karaman ve Erdoğan Demir çiftinin nikâh şahitliğini yaptı.

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olan Buca Metro’sunun temel atma töreni için kente gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Buca’da ilk durağı Mustafa Kemal Mahallesi oldu. Kentte meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Ali Öztunç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe ile beraber Buca Belediyesi’nin bin 200 metrekare alan üzerinde kurduğu ek hizmet binasının açılışını yaptı.

NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI

Ardından, Buca Belediyesi ek hizmet binası içinde yer alan nikâh salonunda, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünya evine girmek için ilk başvuruyu yapan Elif Karaman ve Erdoğan Demir çiftinin nikâh törenine geçildi. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın kıydığı nikâhta, genç çiftin nikâh şahitliğini ise CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Kılıçdaroğlu, “Böylesine güzel bir nikâhta olmak benim için son derece mutluluk verici bir olay” dedi. Kılıçdaroğlu, genç çifte evlilik hakkında önerilerde bulundu. 

Daha sonra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek belediyenin icraatları hakkında bilgi aldı.

YENİ EK HİZMET BİNASINDA NELER VAR

Buca Belediyesi’nin hemşehrilerine daha iyi hizmet götürebilmek için Mustafa Kemal Mahallesi’nde bin 200 metrekare alan üzerinde kurduğu ek hizmet binasında nikâh salonu, etüt merkezi, belediye hizmet birimi ve Bucalıların güvenli ve uygun fiyata alışveriş yapabilecekleri Sosyal Market yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.