Camdaki Kız Dizisi Karakterleri Feride ile Cana İşbirliği Yapıyorlar
in

Camdaki Kız Dizisi Karakterleri Feride ile Cana İşbirliği Yapıyorlar! Millet Deli Oldu

Kanal D’nin sevilerek izlenen ve beğeni rekorları kıran Camdaki Kız dizisi yine işlenen konusu ile gündeme oturmayı başardı.

Kanal D’nin sevilerek izlenen ve beğeni rekorları kıran Camdaki Kız dizisi yine işlenen konusu ile gündeme oturmayı başardı. Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız üçüncü sezonu ile izleyenleri ekrana kilitliyor. Son bölümlerdeki reyting düşüşlerinin yaşanmasının ardından dizide tekrardan heyecanlı olaylar baş göstermeye başladı. Geçtiğimiz sezonlardaki canlılığını yakalamak adına bu bölümlerde de feride ve cana baş başa vererek milletin canını sıkmaya başlıyorlar. Kısa süre içerisinde dizinin izlenme oranlarında güçlü bir artış yaşanması beklentiler içerisinde yer alıyor.

 Camdaki Kız Dizi Setinde Nur Sürer ile Feride Karakteri Canlanmaya Başladı

 Kanal D ekranlarında yayımlanan ve sıkı takipçisi olan Camdaki Kız dizisinde Feride ve Cana karakterlerinin dizideki can alıcı kişiler olması ise diziye canlılık katıyor. Hande Ataizi’nin de yer aldığı camdaki kız dizisi adeta döneminin en iyi oyuncularının bulunduğu bir sezon yaşanıyor. Nur sürer ise feride karakterine hayat vererek dizinin reytinglerinin artışında ana rol üstlenmesi beklentiler arasında yer alıyor.

Camdaki Kız Dizisinde Feride Karakteri Kilit Kişi

 Feride karakterini oynayan Nur Sürer kanal D’ nin ünlü dizisi Camdaki Kız set programında ise dizinin içindeki Cana ve Feride karakterlerinin büyük çekişmesinin olduğuna değindi. Dizi çekimleri sırasında Hande Ataizi ile iyi bir ekip arkadaşı olduklarını söyleyen Nur Sürer Cana’nın aslında çok iyi biri olduğunu ve aklından geçenleri yüzüne söyleyerek arkasından konuşmadığını dile getirdi.

Camdaki Kız Dizisi Hikâyesi ve Oyuncuları Arasında Kimler Yer Alıyor

 ATV’ nin sevilen ve beğenilen dizilerinden biri olan  Camdaki Kız güçlü kadrosu ile yeni bölümleri ile izleyenlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Gülten Buğdaycıoğlu’nun kitabından günümüze uyarlanan Camdaki Kız dizisinde yer alan karakterler ise şu şekilde;  Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı karakterdir.  Camdaki Kız dizisinin büyük oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi,  Merve Polat,  Nihal Menzil,  Nur Sürer,  Selma Ergeç,  Şerif Erol,  Tamer Levent ve  Tuğrul Tülek yer  alarak izleyenlerin beğenisine sunuluyor.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir