Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Türkiye'nin İçine Sokulmuş Bir Truva Atıdır
in

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP Türkiye’nin İçine Sokulmuş Bir Truva Atıdır

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Burada konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’ye yüklendi.

“CHP emperyalistlerin oyuncağı haline dönüşmüş bir yapıdır”

Dünyanın hiçbir yerinde kendi ekonomisini çökertmek için borsayı, sermaye piyasalarını hedef alan bir muhalefet liderine rastlanmayacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizzat kendilerinin örnek gösterdiği hiçbir batı demokrasisinde milletine karşı 5. kol faaliyeti yürüten bir siyasetçi ile karşılaşmazsınız. Biz işte bunun için mevcut yönetim ile CHP Türkiye’nin içine sokulmuş bir Truva atıdır diyoruz. Biz bunun için CHP emperyalistlerin oyuncağı haline dönüşmüş bir yapıdır diyoruz. Bunun için bay Kemal ve şürekasından ülkemize ve milletimize hiçbir hayır gelmez diyoruz.

Birileri ülkeyi germek, ülkenin gündemini zehirlemek için çirkefleşse de biz sükunetimizi, soğukkanlılığımızı sonuna kadar koruyacağız. Karşımızdakiler çapsızlıklarını örtmek için yalan ve iftira siyasetine sarılsalar da biz hakikatin aydınlık yolunda asla sapmayacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir