Elçin Sangu Hayranları Engin Altan Düzyatan'ın Yeni Projesi İçin Ümitli Bekleyişte
in

Elçin Sangu Hayranları Engin Altan Düzyatan’ın Yeni Projesi İçin Ümitli Bekleyişte!

Yakışıklı aktör Engin Altan Düzyatan,  geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında gösterime giren ama beklediği ilgiyi göremeyen Barbaroslar dizisi ile yollarını ayırmıştı. Şu an herhangi bir dizi ile anlaşma sağlamayan aktöre önümüzdeki sezon vizyona girecek yeni diziler için onlarca teklif gitti. Giden teklifler arasından “Çöp Adam” isimli dizinin yakışıklı aktör Engin Altan Düzyatan’ın ilgisini çektiği ve görüşmelerin başladığı konuşuluyor. 


Ünlü Aktör Hangi Kanalda Oynayacak


Yeni sezonda vizyona girecek Çöp Adam isimli yeni dizinin Star Tv’de yayınlanması bekleniyor. Yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan gelen proje teklifini değerlendirdiğini fakat henüz net bir karara varmadığını ve imzaların henüz atılmadığını açıkladı. Diziyi açıkça adını belirterek söylemese de güzel ilerlemeler kat ettiklerini ve OGM Pictures tarafından yapılmış senaryoyu beğendiğini, olumlu düşünceleri olduğunu ekledi. 


 Engin Altan Düzyatan İle Birlikte Başrolde Kim Olacak?

Herkes anlaşmaların ne şekilde bir sonuca varacağını merak ederken bir diğer başrolün Güzel kadın oyuncu Elçin Sangu olacağı da edinilen diğer bilgiler arasında yer aldı. Güzel aktrist Elçin Sangu ve yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın iyi bir ekip ve uyumlu bir çift olacağını tahmin eden hayran kitlesi dizinin anlaşmalarının ve atılacak imzaların sonuçlarını ümit dolu bekleyişe koyuldu. 


Yeni sezonda televizyon ekranlarında yayınlanması düşünülen Çöp Adam isimli dizinin yapımcılığını üstlenen isim Onur Güvenatam ve birlikte çalıştığı takım arkadaşları da yeni proje için sıkı araştırmalar ve toplantılar gerçekleştiriyor. Hazırlıklar heyecan içinde son hızla devam ediyor. 


 Yakışıklı aktör Engin Altan Düzyatan ve güzel aktrist Elçin Sangu imzaları atarlarsa ikilinin ve dizinin dillerden düşmeyeceğinden, tüm sosyal mecralarda Çöp Adam dizisinin adından bahsettireceğinden neredeyse şimdiden eminiz. Yeniliklerle dolu ve heyecanlı bir maratonun içinde olduğunu söyleyen Engin Altan Düzyatan’ın, geçtiğimiz sezonda beklenen başarıyı elde edemedi.  “Barbaroslar” dizisinden sonra hız kaybetmeden aynı tempoyla tekrar ekranlara dönecek olması oyuncunun hayran kitlesini epey şaşırtacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir