Gökçe Bahadır’dan Müthiş Sahne Şovu! Bayılmayan Kalmayacak

Geçtiğimiz günlerde eşi Emir Ersoy ile birlikte sahnelerde boy gösteren Gökçe Bahadır, Zorlu’da gerçekleştirilen Açık Hava Konserlerinin başlangıcını yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde eşi Emir Ersoy ile birlikte sahnelerde boy gösteren Gökçe Bahadır, Zorlu’da gerçekleştirilen Açık Hava Konserlerinin başlangıcını yapıyor. Müthiş oyunculuğunun yanında ses ve performans olarak da kendini ispatlamış güzel yetenek sevenleriyle büyük bir konserde bir araya geliyor. 5 ay önce sanatçı sevgilisi ile dünya evine girdiğini duyuran Bahadır, eşiyle birlikte kaydettiği albüm ile ücretsiz olarak sevenlerine konser verecek. Hikâyede Kalmasın diyerek müthiş bir işe imza atan Zorlu konserlerini gerçekleştirdi. Hayranları tarafından adeta iple çekilen bu konserde meydan tıklım tıklım doldu.

Gökçe Bahadır Hangi Şarkıları Seslendirecek

Bilindiği gibi Emir Ersoy Latin melodileri sık tercih eden neşeli ve hareketli eserlerle sahneleri coşturmayı seviyor. Gökçe Bahadır’da eşinin de yer aldığı Sezenli Şarkılar ismindeki projeden kendi arzu ettiği parçaları seslendirmeyi düşünüyor. Güzel oyuncu özellikle Hepsi Senin mi? Adlı klip çekimlerinde de boy gösterdiği parçayı sevenleri için seslendirecek. Konuyla ilgili Bahadır, eskiden beri büyük bir Sezen Aksu hayranı olduğunu ve bu projede yer almaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etmişti.

Bu projenin hayatında yarattığı en büyük katkı ise kuşkusuz eşiyle tanışması oldu. Ersoy ile beraber zaman geçirme fırsatı bulan yetenekli sanatçı süreç içerisinde yaşadıkları duygusal alışverişi yıldırım aşkı olarak tanımlıyor. Proje üzerinden çok geçmeden ikilinin Alaçatı’da aile içinde sadece yakın arkadaşların davet edildiği küçük bir organizasyonda evlenmeleri de bunun bir göstergesi oldu.

Emir Ersoy ile Aşkı Sahne Performansını Yükseltti

Beraberliklerinden ne kadar mutlu olduklarını her fırsatta belirtmekten haz alan ikili bu kez sahneye de beraber çıkacak. Bahadır televizyon ekranlarında Evlilik Hakkında Her Şey isimli projede yer aldıktan sonra dinlenmeye karar vermişti. Fox TV de yayın hayatı sonlandıktan sonra oyunculuk dışında bir projede yer alarak tekrar müzik yapmaya karar vermişti. Bu süreçte Kalipso Kralı’nın oğlu ile tutkulu bir aşk yaşayan oyuncu psikolojik olarak son derece motive olduğunu ifade ediyor. Sahnelere yeniden güzel bir konserle dönecek olan yıldızı hayranları merakla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.