Hafsanur Sancaktutan’ın Olay olan Sözleri
in

Hafsanur Sancaktutan’ın Olay Olan Sözleri! Bu Sahneler Çok Konuşuldu!

Ücretli dijital platformlar içerisinde olan ve başarıyı yakalayan Disney Plus’ta birbirinden farklı diziler izleyenlerle buluşuyor.

 Ücretli dijital platformlar içerisinde olan ve başarıyı yakalayan Disney Plus’ta birbirinden farklı diziler izleyenlerle buluşuyor. Disney Plus’ın yerli yapım dizilerinden olan Dünya ile benim aramda toplamda 8 bölümden oluşuyor. Her hafta ise Disney Plus ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor.

İzleyenler ise son zamanlarda Hafsanur Sancaktutan’ın hala yayımlanmakta olan yeni bölümlerinin heyecanını da yaşamaya devam ediyor. Dizide Buğra Gülsoy Metin Akdülger, Demet Özdemir ile birlikte başrolde bulunan Hafsanur Sancaktutan isimli genç oyuncu bir arada önemli projelerde görev alarak kariyerine hızlı bir çıkış sergileyerek başarıya ulaşmaya çalışıyor.

 Dünya İle Benim Aramda Yayınlandı

 Hafsanur Sancaktutan’ın da oyuncuları arasında bulunan Dünya ile benim aramda dizisi yayınlandı. İlk 4 bölümü ise şu anda Disney Plus izleyicileri tarafından izlenebiliyor. Aynı zamanda Fox TV’ye de yeni bir iş yaptıklarını ay yapım ile birlikte çalıştıklarını ve şu anda her şey yolunda olduğunu dile getirdi. Son derece yoğun bir iş temposu içerisinde olduğunda açıklayan Hafsanur Sancaktutan bazı açıklamalarıyla da dikkat çekti. Dünya ile benim aramda dizisinin ilk 4 bölümünde yayınlanmış olan ve oyunculuğun Hafsanur Sancaktutan’ın yaptığı artı 18 içerikli bölümler sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy arasındaki bu ilişki çok konuşuldu ve büyük kitle tarafından da tepki yağdı. Tepki veren izleyicileri istinaden Hafsanur Sancaktutan da bir açıklamada bulunmak istedi. Ben işimi yapıyorum. Senaryoda yazan neyse benim kurallarıma aykırı olmadığı sürece yaptığım işim olan bir sahne çekildi. Normal buluyorum ben bunları. Diyerek tepki alan kişilere bir yanıt vermiş oldu.

 Hafsanur Sancaktutan’ dan Olay Olan Sahneleri

 Disney plus’ta Dünya ile Benim Aramda dizisinde başrol oyuncuları arasında yer bulan ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan çekmiş olduğu sahnelere karşılık vermiş olduğu tepkiler daha çok gündeme düştü. Hafsanur Sanacaktutan şayet kendi kurallarına aykırı olan sahneler olduğu takdirde bunlar da rol almayacağını dile getirdi.  Oynamış olduğu sahnelerin anormal bir durum içermediğini ve her şeyin normal seyrettiğini de belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir