Kardeşlerim Dizisinde Yeni Sezonun Kötü Karakteri Belli Oldu! Bu İsimden Kötü Olur Mu?

Geçen sezonun en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisi 3. Sezon için de onay aldı. Yeni sezonu merakla beklenen dizide kötü karakter belli oldu. Kardeşlerim dizisi geçen sezon içerisinde bulunan duygulu dram sahneleriyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Dizide anne ve babalarını kaybeden 4 kardeşin hayat mücadelesini anlatıyor. Geçen sezonda seyirciyi en burkan sahne kardeşlerin anne ve babalarını kaybetmelerinin ardından abilerini de kaybetmeleri oldu. Kardeşlerim dizisinde yetim kalan eren kardeşlerin anne ve babalarının ölümüne neden olan kişinin kolejinde burslu olarak kayıt olması ile başlıyor. Kardeşlerim Dizisinde Neler Oluyor? ATV ekranlarında karşımıza çıkan dizide toplam iki sezon çekildi. Dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin yüksek reytinglerle geçirmiş olduğu iki sezonun ardından seyirci büyük merakla yeni sezonu bekliyor. Dizide yeni sezonda birçok değişiklik olacağı da söyleniyor. Kardeşlerim dizisi birçok genç oyuncuyu kadrosunda bulunduran bir dizidir. Dizi geçtiğimiz sezonlarda cumartesi günleri ATV ekranlarında yayınlanmıştı. Dizinin yeni sezonunun hangi günde yayınlanacağı kesin olarak açıklanmadı. Ancak Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda da seyircinin beklentisini karşılayacak gibi duruyor. Kardeşlerim dizisinde senaryo yazarı Gül Abus Semerci, geçtiğimiz sezonda dizide esas olarak kardeşlerin hayatlarında yaşadıkları dramı seyirciye aktardı. Ancak bu dram olayları ile beraber hırs, öfke, aşk, nefret, kıskançlık duyguları da özellikle bazı karakterler üzerinden anlatıldı. Tolga Karakterini Kim Canlandıracak Kardeşlerim dizisi 3. Sezonda bir karakterle ilgili seyircinin canının oldukça sıkılmasına neden olacak. Dizi kadrosunda sevilen ve oyuncular Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Simge Selçuk ve Fadik Sevin Atasoy; oldukça genç olmaları ve başarılı oyunculuklarıyla bilinen dizinin başrol oyuncuları Yiğit Koçak ve Su Burcu Yazgı Coşkun dizide yer alan en önemli karakterlerdendir. Yeni sezonda Kardeşlerim dizisinde olaylar çıkaracak ve birçok kötülük yapacak olan kişi geçen sezonlarda da seyirciye karşı antipatik bir durum oluşturan Tolga olacak. Yeni sezonda dizide birçok değişiklik olacağı kadroya yeni isimler katılacağı ve bu sezonda en dikkat çekecek olan isimlerden birinin Tolga karakterine hayat verecek olan Berk Ali Çatal olacağı konuşuluyor. Önümüzdeki günlerde yeni sezon için çekimlerine başlanacak olan dizinin Eylül ayında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Geçen sezonun en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisi 3. Sezon için de onay aldı. Yeni sezonu merakla beklenen dizide kötü karakter belli oldu.

Kardeşlerim dizisi geçen sezon içerisinde bulunan duygulu dram sahneleriyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Dizide anne ve babalarını kaybeden 4 kardeşin hayat mücadelesini anlatıyor.

Geçen sezonda seyirciyi en burkan sahne kardeşlerin anne ve babalarını kaybetmelerinin ardından abilerini de kaybetmeleri oldu. Kardeşlerim dizisinde yetim kalan eren kardeşlerin anne ve babalarının ölümüne neden olan kişinin kolejinde burslu olarak kayıt olması ile başlıyor.

Kardeşlerim Dizisinde Neler Oluyor?

ATV ekranlarında karşımıza çıkan dizide toplam iki sezon çekildi. Dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin yüksek reytinglerle geçirmiş olduğu iki sezonun ardından seyirci büyük merakla yeni sezonu bekliyor. Dizide yeni sezonda birçok değişiklik olacağı da söyleniyor. Kardeşlerim dizisi birçok genç oyuncuyu kadrosunda bulunduran bir dizidir.

Dizi geçtiğimiz sezonlarda cumartesi günleri ATV ekranlarında yayınlanmıştı. Dizinin yeni sezonunun hangi günde yayınlanacağı kesin olarak açıklanmadı. Ancak Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda da seyircinin beklentisini karşılayacak gibi duruyor.

Kardeşlerim dizisinde senaryo yazarı Gül Abus Semerci, geçtiğimiz sezonda dizide esas olarak kardeşlerin hayatlarında yaşadıkları dramı seyirciye aktardı. Ancak bu dram olayları ile beraber hırs, öfke, aşk, nefret, kıskançlık duyguları da özellikle bazı karakterler üzerinden anlatıldı.

Tolga Karakterini Kim Canlandıracak

Kardeşlerim dizisi 3. Sezonda bir karakterle ilgili seyircinin canının oldukça sıkılmasına neden olacak. Dizi kadrosunda sevilen ve oyuncular Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Simge Selçuk ve Fadik Sevin Atasoy; oldukça genç olmaları ve başarılı oyunculuklarıyla bilinen dizinin başrol oyuncuları Yiğit Koçak ve Su Burcu Yazgı Coşkun dizide yer alan en önemli karakterlerdendir.

Yeni sezonda Kardeşlerim dizisinde olaylar çıkaracak ve birçok kötülük yapacak olan kişi geçen sezonlarda da seyirciye karşı antipatik bir durum oluşturan Tolga olacak. Yeni sezonda dizide birçok değişiklik olacağı kadroya yeni isimler katılacağı ve bu sezonda en dikkat çekecek olan isimlerden birinin Tolga karakterine hayat verecek olan Berk Ali Çatal olacağı konuşuluyor. Önümüzdeki günlerde yeni sezon için çekimlerine başlanacak olan dizinin Eylül ayında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.