Michael Jackson Yaşıyor mu? 2022 Yılında Geri mi Dönecek? Ünlü Kahinden Şok İddia

Michael Jackson Yaşıyor mu? 2022 Yılında Geri mi Dönecek? Ünlü Kahinden Şok İddia

Meksika’nın en ünlü kahini Mhoni Vidente, Michael Jackson’ın yaşadığını ve bu yıl geri döneceğini iddia etti.

Meksika’nın en ünlü kahini Mhoni Vidente Michael Jackson hakkında şok bir iddiada bulundu.

Vidente Michael Jackson’ın ölmediğini, hâlâ yaşadığını ve önümüzde ki aylarda geri döneceğini iddia etti. Ve şu açıklamalarda bulundu : ”Çok önemli bir şey hakkında konuşacağız, El Mago’dan gelen mektup, bana inanmayacaksınız ama ben inanıyorum… Bu yıl popun kralı Michael Jackson gideli 13 yıl oldu, şimdi 64 yaşında. Sihirbazın mektubu bana onun hiç ölmediğini, aydınlanmışlardan biri olduğunu söylüyor. Bu yüzden birçok kişi onu birçok yerde, farklı yerlerde gördü, zaten aydınlardan çok güçlü bir komplo getirdiğini söylediler. Dünyanın en güçlü insanları onun hayatına tamamen son vermek istediler.

O da ölüm tiyatrosunu yapmak için doktorla ve ailesindeki birkaç kişiyle hemfikir oldu. Ama yakında yaşam belirtileri göstereceğini veya birçok kişinin onu göreceğini hayal ediyorum” dedi ve ekledi : “Michael Jackson’ın asla ölmediğine inanıyorum, Michael Jackson asla ölmedi. Bence bu bir arınmaydı, şimdi 13 yıl sonra söylentiler yeniden canlandı ve vizyonlardan birinde sihirli mektupla birlikte, Michael Jackson’ın hiç ölmediğini, yaşadığını ve önümüzdeki aylarda burada olacağını söyleyebilirim.

Vidente 44 yaşında Küba doğumlu ünlü bir astrologdur. Aynı zamanda medyum olduğuna da inanılır.

İddiaya göre 1989 yılında üzerine yıldırım düşmesi sonucu algıları açılmış ve ruhani alem ile iletişimi başlamış.

İddialara göre ünlü kahin Baba Vanga’yı da kasırga hortumu uzak bir yere fırlatmış ve ruhani varlıklarla temasa geçmeye başlamıştı.

Vidente’de 1989 yılından beri medyum olarak tahminlerde bulunmaktadır. Yaptığı tahminler onu Facebook’ta 6 milyon, Instagram’da 1.5 milyon, Twitter’da ise 1.4 milyon takipçiye ulaştırdı. Michael Jackson resmi olarak 2009 yılında hayatını kaybetmiş olsa da milyonlarca hayranı onun öldüğüne inanmıyor ve hala hayatta olduğunu düşünüyor. Daha önce YouTube üzerinden Michael’ın akrabaları ile röportaj yaparak ciddi bir takipçi sayısına ulaşan ve senelerdir ciddi bir şekilde bu konu ile ilgilenen BeLIEve kanalı da Michael’ın döneceğini iddia etmişti. Michael’ın ölmediğini ve önümüzde ki aylarda kendini göstereceğini iddia eden Vidente’nin acaba bu kehaneti gerçekleşecek mi? Biz en iyisi bu sorunun cevabını sadece Allah bilebilir diyerek sözü değerli okurlarımıza bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.