Muharrem İnce İktidar ile Muhalefet 'Muğla İttifakı' Kurmuşlar

Muharrem İnce: İktidar ile Muhalefet ‘Muğla İttifakı’ Kurmuşlar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla’nın Marmaris, Menteşe, Yatağan, Milas ve Bodrum ilçelerini ziyaret etti.

Gazetecilere açıklama yapan İnce, Cumhur ve Millet İttifakı’nın Muğla İttifakı kurduklarını öne sürerek, kavga eder gibi görünüp arka tarafta ortak hareket ettiklerini, fabrikaların inşaatlarını ruhsatlandırılıp al gülüm ver gülüm yaptıklarını söyledi.

Türkiye’de bu “Muğla İttifakı”nı yıkmadan ülkenin önünün açılmayacağına dikkati çeken İnce, Türkiye’nin özgür, mutlu, zengin ve demokrat bir ülke olması için önce buna “Muğla İttifakı”ndan başlanması gerektiğini dile getirdi.

Partisinin Bodrum İlçe Başkanlığının açılışını yapan İnce, burada yaptığı konuşmada, kendisine “Sende Hazine yardımı yok, belediye yok, müteahhitler yok, sen neyine güveniyorsun?” diye soru sorduklarını belirterek, “Milletin vicdanına güveniyorum. İyi insanlara güveniyorum.

Türkiye’nin 3 A’ya İhtiyacı Var

Türkiye’nin ekonomik problemleri var. Türkiye’nin paraya, güvenliğe, enerjiye, buğdaya ihtiyacı var. Yeni okul yapımlarına ihtiyacı var. Hepsi doğru ama Türkiye’nin önce üç A’ya ihtiyacı var. Akla, adalete ve ahlaka ihtiyacı var.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.