TRT1 Erkek Oyuncularca İlgi Çekmeye Devam Ediyor
in

Murat Yıldırım Geldi! TRT Coştu! Gelen Erkek Oyuncular Reyting Yapıyor!

Alıştığımız gibi TRT 1 yine başarılı erkek oyuncuları kadrolarına ekleyerek başarılara koşuyor. TRT 1 yıllarca başrollerinde erkek oyuncuların olduğu sağlam hikâyeleriyle dizilerde yer alıyor.

 Alıştığımız gibi TRT 1 yine başarılı erkek oyuncuları kadrolarına ekleyerek başarılara koşuyor. TRT 1 yıllarca başrollerinde erkek oyuncuların olduğu sağlam hikâyeleriyle dizilerde yer alıyor. Yine transfer ettiği birbirinden farklı ve başarılı erkek oyuncularının almaya devam ediyor.

TRT 1 ‘in yeni Erkek Aktör Ekibi Şimdilerde Göz Dolduruyor

Şu sıralar oldukça popüler olan TRT 1 dizilerine baktığımızda iddiamızın ne kadar doğru olduğunu görmekteyiz. Bunların bir kaçı şöyle;

 “ Kasaba Doktoru “ dizisinin başrol oyuncusu , Ozan Akbaba “ daha önceleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle sevdiğimiz başarılı aktör, şimdilerde TRT 1 ‘in yine reyting kıran dizisi Kasaba Doktoru adlı dizide   “Doktor Hakan “olarak rol alıyor. Dizideki karakteri seyirciye o kadar iyi aktardı ki rolünden ziyade seyirci onu sevmeye başladı.

“Alparslan Büyük Selçuklu “  adlı yine oldukça başarılı kadroyla gündemi sarsan tarih dizisi Başrolünde iseBarış Arduçbulunuyor. Yine bu dizideki başarısıyla en doğru seçim olduğunu kanıtlıyor. Türk tarihi başarılı Alparslan karakterini tekrar bizlere sevdirdi.

Murat Yıldırım Teşkilat ‘ta

 Murat Yıldırım geçtiğimiz sezonda “Aziz “ dizisiyle Show TV ekranlarındaydı. Başarılı oyuncu yeni sezonda TRT 1 ‘in sevilen dizisi  “Teşkilat” adlı İstihbarat konulu dizide yer alacağı bilgisi verilmişti. Dizinin yeni bölümleri henüz yayınlanmadı. Ancak Murat Yıldırım ‘ın hayranları heyecanla bekliyor.

Berk Atan  “Gönül Dağı” adlı dizinin başrolü olan Berk Atan TRT 1 ‘in bir diğer başarılı erkek oyuncudur.

Erdal Özyağcılar TRT1 ‘in bir diğer çok izlenen dizisi Balkan Ninnisi dizisinin başrolündedir. Dizi Hem komedi hem dram olmasıyla oldukça sevildi.

Uğur Güneş “ Bir zamanlar Çukurova “ Show TV dizinde oldukça başarı yakalayan oyuncu “ Yılmaz ” karakterine can vermişti. TRT 1 ‘in yeni dizisi “ Avcı ”nın başrolünde olacağı düşünülüyor.

TRT 1 bu sezonda geçmişte olduğu gibi erkek oyuncularıyla reytingleri alt üst edecek gibi görünüyor. Daha çok tarih dizleriyle sevilen kanal macera ve aksiyon dizileriyle de oldukça seviliyor. Dizilerin senaryoları dikkat çekici olduğundan diziler tutuluyor. Her sezon apayrı çıkış yapan dizileri şimdi yine aynı başarıyı yakalayacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir