Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisine Çağrı Var: EDHO Ekibini Getir!

Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisine Çağrı Var: EDHO Ekibini Getir!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin en başarılı oyuncularından biri olmayı başaran Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinde de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleri taşınıyor.  Sosyal medya aracılığı ile başarılı oyuncu Oktay Kaynarca’ya çağrı yapıldı. Sosyal medya aracılığı ile yapılan çağrıda EDHO ekibinin yeniden diziye getirilmesi istendi. Oktay Kaynarca’nın yapım ortağı oldu ve aynı zamanda da başrolünde bulunduğu ‘’Ben Bu Cihana Sığmazsam’ dizisi izleyicilerden tam not aldı.  ATV ekranlarının yeni dizisi olarak izleyici karşısına çıkan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi 20 Eylül Salı Akşamı izleyicilerin karşısına çıktı.

Ekranda yerini alan Bu Cihana Sığmazsam dizisi ATV ekranlarında yerini alır almaz büyük bir izleyici kitlesine de hitap etmeyi başardı. Dizi ile ilgili olarak oyuncuya da çok fazla ilgi geldi. 20 Eylül Salı akşamı izleyiciler ile buluşan dizinin izleyici kitlesi tarafından çok fazla beğenildiğini söyleyebiliriz.

Sezonun Lokomotifi Olacak!

ATV ekranlarına hızlı bir giriş yapan Bu Cihana Sığmazsam dizisinin sezonun lokomitifi olacağı düşünülüyor. Gerek konusu gerekse de usta oyuncunun hem yapımda hem de başrolde başarısıyla izleyiciye beğeni kazandırdı. Oktay Kaynarca’da daha önceden dizi ile ilgili olarak Sezonun lokomotif olacağını söylemişti. Henüz ekranlarda yerini alan bir dizi olarak karşımıza çıksa da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşması, bu iddiaların gerçekleşeceğini net bir şekilde kanıtlıyor.

Oktay Kaynarca tarafından dizi ile ilgili olarak çok büyük çaba sarf edildi. Özellikle dizide yer alacak olan karakterler özenle seçildi. Dizi kadrosunun oluşmasında epey uğraşan Oktay Kaynarca’ya sosyal medyadan da mesaj geldi. Sosyal medyadan diziyi takip edenler hala daha Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı unutamadıklarını belli etti. Öyle ki izleyiciler sosyal medya kanalıyla Kaynarca’ya çağrı yaparken, EDHO ekibini yeniden diziye geri getir dedi.

İzleyiciler Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisini Unutamadı

İzleyiciler hala daha eski yapım olarak Oktay Kaynarca’nın yer aldığı diziyi unutamıyor.  Orada yer alan karakterleri unutamayan izleyiciler, Sosyal medya aracılığı ile Oktay Kaynarca’ya seslenerek eski rol arkadaşlarını diziye getirmelerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.