Oyuncu Mert Yazıcıoğlu’dan Büyük İtiraf Geldi! Aldığı En Radikal Karara Şaşıracaksınız

Yetenekli oyuncu Mert Yazıcıoğlu özellikle son süreçte çekilen kaliteli yapımlarda roller alarak performansını ispat ediyor. Bireysel yetenekleri ile parıldayan oyuncu izleyicilerin ve yapım ekibinin takdirini alıyor.

Yetenekli oyuncu Mert Yazıcıoğlu özellikle son süreçte çekilen kaliteli yapımlarda roller alarak performansını ispat ediyor. Bireysel yetenekleri ile parıldayan oyuncu izleyicilerin ve yapım ekibinin takdirini alıyor.  Yazıcıoğlu kendisi gibi aynı dizi de de rol aldığı Afra Saraçoğlu ile de bir süredir ilişki yaşıyor. Yapılan röportajlarda çift ne kadar iyi anlaştıklarının ve mutlu olduklarının altını sık sık çiziyor. Geçtiğimiz günlerde Lofficial Hommes Türkiye oyuncu ile kamera eşliğinde bir röportaj gerçekleştirdi.

Yazıcı bu konuşmada yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine damga vurmuş olup hayranlarını şaşırttı. Değerli oyuncu konuşmasının bir bölümünde yaşamının tümünü gözden geçirdiğinde yaptığı en köklü değişikliğin ne olduğunu söyledi. Açıklamasında daha önceden üniversite eğitimini işletme bölümünde sürdürdüğünü ancak ufkunu diktiği oyunculuk sektöründe yer alabilmek için bölümünden vazgeçtiğini söyledi. Son derece riskli bir tercihte bulunduğunun farkında olduğunu ve o dönem için kendisinde bıraktığı etkili tesiri anlatan Yazıcıoğlu, bu radikal süreçte son derece zorladığını ve oyunculuğun geliştirmek için çok emek verdiğini anlattı.

Mert Yazıcıoğlu Oyunculuk Serüvenine Nasıl Atıldı

Kendi ifadesiyle başarılı olamamak diye bir kalıbın kullanımının doğru olmadığını ve bunun son derece izafi bir ifade olduğunu söyledi. Hatta ekleyerek kimi zaman toplumun başarısızlık addettiği sürecin kişiyi pozitif süreçlere itebileceğini ifade etti. Hülasa ilerideki bir başarının esas kaynağı bazı durumlarda daha önceden yaşanılan büyük çuvallamalar olabileceğini söylüyor. Yanı sıra bir müddettir pek çok ülkede heyecanla beklenen Beverly Hills dizisi ile adı anılmakta.

Mert Yazıcıoğlu Açıklamaları

Sempatik oyuncu canlandıracağı karakterler ile ilgili şayet karakterde kendinde parçalar bulursa bu durumun korkutucu olduğunu söylüyor. Açıklanmasını istediğinde kendine yakın gördüğü karakterleri canlandırırken yaşamından parçalardan yola çıktığını bunun da oyunculuğunu negatif etkilediğini belirtiyor. Rol aldığı karakteri canlandırırken kendine yakın bulmanın insanı atalet duygusuna sürüklediğini ve tembelleştikçe de performansını düşürdüğünü açıklıyor. Bu itirafların çıkış noktasını ise zaten konuya hakimim düşüncesinin aslında farklı bir hayattan gelen ve farklı bir karakteri olan hayali karakterin doğru yansıtmasını engellediği olduğunu düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.