Red Bull Half Court'un İkinci Eleme Heyecanı İzmir'de Yaşanacak

Red Bull Half Court’un İkinci Eleme Heyecanı İzmir’de Yaşanacak

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük sokak basketbolu turnuvalarından Red Bull Half Court 3×3’ün ikinci elemesi, 28 Mayıs Cumartesi günü Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan ve amatör sokak basketbolcularının mücadele ettiği Red Bull Half Court 3×3 turnuvasının ikinci elemesi İzmir’de yapılacak.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Ford ve Samsung Galaxy iş birliğinde gerçekleştirilen, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük sokak basketbolu turnuvalarından Red Bull Half Court 3×3’ün ikinci elemesi, 28 Mayıs Cumartesi günü Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Erkek takımları, ikinci elemenin ardından 4 Haziran’da İstanbul’da düzenlenecek son elemede yeteneklerini sergileyecek. Elemeleri başarılı şekilde geçen takımlar, 5 Haziran Pazar günü Türkiye şampiyonu olmak için sahaya çıkacak.

Kadın sokak basketbolcuları ise 4 Haziran Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak elemede mücadele edecek. Bu elemede rakiplerini geçen kadın basketbolcular, 2022 Red Bull Half Court şampiyonluğuna uzanmak için 5 Haziran’da finalde ter dökecek.

Başvuru şartları ve katılım detaylarına “redbull.com/halfcourt” adresinden ulaşılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.