Sait Başdaş İsyan Etti: İzmirliler Sizden Hizmet Beklemiyor Artık, Var olanı Bozmayın Yeter!
in

Sait Başdaş İsyan Etti: İzmirliler Sizden Hizmet Beklemiyor Artık, Var Olanı Bozmayın Yeter!

İzmir’de yağan sağanak yağmurlardan sonra, baskın ve taşkınlara hazırlıksız yakalanan Konak Belediyesi’nin, tarihi Kemeraltı Çarsısını suların basması ve çamur deryası olmasını seyretmesi, AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş’ı adeta isyan ettirdi.

Başkan Başdaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dünyanın en büyük açık hava çarşısını bu hallere düşüren Konak belediyesine ateş püskürdü.

Başdaş paylaşımında şu ifadelerde bulundu;

Dünyanın en büyük açık hava alışveriş merkezindeyiz, Kemeraltı’ndayız. 4-5 ay önce Büyükşehir ve Konak Belediyesi tarafından başlatılan altyapı çalışması 4 ayda tamamlanamadı. Galiba bu sokakları unutmuşlar. 4 aydır tozdan topraktan isyan eden esnaf, yağmur yağmasıyla daha da fazla perişan oldu. Zaten 3-4 yıldır İzmirliye ve Kemeraltı’ya hiç hizmeti olmayan Büyükşehir Belediyesişimdi de esnafı bu duruma soktu. Hem Kemeraltı esnafı hem İzmirliler sizden hizmet beklemiyor artık, var olanı bozmayın yeter!

“İzmir Büyükşehir ve Konak Belediyesi el ele vermiş Kemeraltı esnafını nasıl bitirebiliriz projesini hayata geçirmiş.

Sizde hiç mi insaf yok. İyice anladık artık. Hizmet etmekten acizsiniz bari iyi kötü var olanları bozmayın artık yeter!!! ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir