Serkan Çayoğlu Tarzının ve İmajının Dışına mı Çıkıyor! Serkan Çayoglu’ ndan Ters Köşe!
in

Serkan Çayoğlu Tarzının ve İmajının Dışına mı Çıkıyor! Serkan Çayoglu’ndan Ters Köşe!   

Ekranların vaz geçilmez isimlerinden olan sevilen oyuncu Serkan Çayoğlu ve Aslı İnandık bir projede bir araya geldi.

Ekranların vaz geçilmez isimlerinden olan sevilen oyuncu Serkan Çayoğlu ve Aslı İnandık bir projede bir araya geldi. Bu proje bir sinema filmi oldu. Yönetmen koltuğunda  Kerem Ayan’ın oturduğu filmin çekimlerinin bittiği biliniyor. Yeni setten çıkan filmin adı Oregon. Bir ayı bulmayan üç hafta gibi bir süre de çekimleri tamamlanan film hala mutfakta! 

Oregon da Neler Oldu!

Oregon adının verildiği sinema filminde başrol canlandırdığı Hakan karakteri ile Serkan Çayoğlu oldu. Çok eğlendiğinden çekim sürecinin çok güzel geçtiğinden bahsederken yakışıklı oyuncu bomba açıklamalar yaptı! Oyuncu canlandırdığı karakterin şuana kadar ki olanlardan çok farklı olduğunu izleyicinin şaşıracagini belirtti. Kendi ezberini bozduğunu kendisi açıkladı! Beni ters köşe bambaşka bir karakter olarak göreceksiniz açıklaması filme olan merakı ve heyecanı doruklara çıkardı. Şimdi heyecanla film bekleniyor.

Serkan Çayoğlu nun Film Hakkındaki Diğer Açıklamaları Devam Ediyor!

Serkan Çayoğlu’nun anlattıklarına bakılacak olursa oldukça eğlenceli bir set olmuş. Bunu da uyumlu çalışmaya borçlu olduklarını belirtti. Serkan Çayoğlu “Rahat ve geniş bir alanımız oldu” derken de ne kadar içine sinen bir tapim olduğu anlaşılıyor. Film için ise Aslı İnandık in da açıklamaları var! Çekimden ince iyi bir hazırlık evresi geçirilmiş. Bu hazırlığın etkisiyle set süresinin kuşa olduğunu dile getirdi. Guzel oyuncu, “İnsanı zorlamayan oldukça pratik bir setti, eğlenerek keyif alarak tamamladık projeyi.” gibi güzel açıklamalar yaptı.

Oregon da Neler Var!

Aslı İnandıktan aldığımız bilgilere göre filmin oluşumunda  11 farklı hikaye etkili olmuş. Filmde Gaye olarak göreceğimiz güzel oyuncu bu birbirinden farklı hikayelerin bir birleşme noktası olduğunu ve herkesin nefesini tutarak izleyeceğini belirtti. Canlandırdığı karakterin me kadar sevecen olduğunu anlatırken sivri köşelerininde olduğunu bizlerle paylasan Aslı İnandık filme olan merakınız iyice arttırdı.

Oregon, izleyicileri tarihsel bir yolculuk yapacağa benziyor! Filmin izleyici kitlesini 2022’den alıp  1985 lere doğru yola çıkaracak. Sadece 24 saat gibi bir sürede filmin ikilisi Gaye ile Hakan o yıllara damgasını vuran bir akım olan birer Hipi olarak karşımıza çıkıyor. Hikaye buradan sonra daha da heyecanlı bir hal alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir