Sevda Erginci At İle Öyle Bir Şey Yaptı Ki! Herkesin Ağzı Açık Kaldı

Sevda Erginci TRT’de yayınlanan Seni Kalbime Sakladım isimli projede ana karaktere hayat veriyor. İlgiyle takip edilen Ekin Mert Daymaz ile birlikte başrollerini paylaştıkları dizi ekranlarda hayata girdiği ilk andan itibaren geniş bir kitleye hitap etti.

Sevda Erginci TRT’de yayınlanan Seni Kalbime Sakladım isimli projede ana karaktere hayat veriyor. İlgiyle takip edilen Ekin Mert Daymaz ile birlikte başrollerini paylaştıkları dizi ekranlarda hayata girdiği ilk andan itibaren geniş bir kitleye hitap etti. Geçtiğimiz günlerde kendi özel hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerini şaşırttı. At bindiği kareleri sosyal medya hesabında paylaşan güzel oyuncu sevenlerini etkiledi. Paylaşılan fotoğrafların altına eklediği terapi ifadesi ile yaptığı aktivitenin psikolojik olarak kendisine çok iyi geldiğini ve kendisini rahatlatan pozitif bir pekiştireç olduğunu ifade etti. 2 milyona yakın seveninin paylaşımın altına girdiği yorumlarda mükemmelsin ve çok asil bir kadın ifadeleri dikkatlerden kaçmadı.

Sevda Erginci At Üstünde

Güzel oyuncu at biniciliğini uzun süredir yaptığını ve bu konuda profesyonel olduğunu göstermek adına atı şaha kaldırdığı kareleri de paylaşımlarına ekledi. Hem güzelliğiyle hem de asaletiyle göz dolduran Erginci, beraber rol arkadaşlığı yaptığı Ekin Mert Daymaz ile kısa sürede entegre olmuş proje içerisinde adından söz ettirmişti. Haziran ayının 30 unda ekranlara merhaba diyen Seni Kalbime Sakladım dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri çok sevildi.

 Kariyerinin içerisinde bulunduğu her projede gerek özel hesabının yorumlar bölümünde gerekse projelerin resmi web adreslerinin altına pozitif yorum bombardımanı yapılıyor. Kısa sürede başarısıyla elde ettiği ünün ardından çeşitli markalar kendisine reklam yüzü olması için proje teklifinde bulunuldu. 

Güzel Oyuncu Kariyerinde Nelere Dikkat Ediyor

Yıldızı parlayan Sevda Erginci, pek çok marka tarafından aldığı sayısız iş birlikleri olduğunu, bu yoğun ilgiden çok memnun olduğunu ifade ediyor. Bunun yanında çıkış yapan oyuncular arasında yeteneği ve disiplini ile farkını ortaya koyuyor. Kariyerinde yer almak istediği çalışmaları seçerken kendince kriterleri olduğunu ve değerlendirme aşamasında oldukça detaycı olduğunu ekliyor.

 Yakın zamanda kazanmış olduğu Yılın en iyi genç kuşak kadın oyuncusu ödülü ile yer aldığı projelerde ne kadar detaycı ve dikkatli olduğunu ispat ediyor. Hali hazırda canlandırdığı Zeynep karakteri ile Dizideki Civanmert karakteri arasındaki tatlı atışmalar ile seyirciler tarafından çok seviliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.