Sevilen Dizi Yargı’nın Senaristi Sema Ergenekon’dan İzleyicileri Şaşırtan Bir Açıklama Geldi! Mezardan Çıkıp Gelebilir

Geçen sezonun en çok izlenen dizilerinde olan ve reytinglerde birinciliği kaptırmayan Yargı sezon finalinde izleyicisini oldukça şaşırttı.

Geçen sezonun en çok izlenen dizilerinde olan ve reytinglerde birinciliği kaptırmayan Yargı sezon finalinde izleyicisini oldukça şaşırttı. Dizinin senaristi Sema Ergenekon’un yaptığı Instagram paylaşımlarından anlaşılacağı üzere bu şaşkınlığın yeni sezonda da devam edeceği görülüyor.

Yargı dizisi geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Ele aldığı konu bakımından ve içerisindeki hikayeyle hukuk konulu dizilere bakıldığı zaman en dikkat çeken olduğunu söylemek yanlış olamaz. Dizinin başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu Savcı Ilgaz karakterine, Pınar Deniz ise Avukat Ceylin karakterine hayat veriyor.

 İkili arasındaki ilişkinin ne olacağı her hafta izleyici tarafından merakla bekleniyor. Bu süreçte oyuncular kadar dizinin senaristi de gerek yapmış olduğu ters köşeler gerekse olay örgüsünün alışılmıştan farklı olarak oldukça hızlı ilerlemesiyle seyircileri şaşkına çevirdi.

Yeni Sezonda Yargı’da Ne Olacak?

Sezon finalinde seyircinin aklında birçok soru işareti kaldı. Ceylin kimi öldürdü, Ilgaz’ı Ceylin mi öldürdü, neden öldürdü, bunlar hepsi bir oyunun parçası mı? Soruları en çok meraka edilenler oldu. Hikâyede çok farklı olayların olacağı ve ters köşelerin yaşanacağı dizinin senaristi Sema Ergenekon’un yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları ile açıkça görünüyor. Kısa bir süre önce ünlü senarist yapmış olduğu paylaşımla yeni sezon için yazmaya başladığını dizinin sevenlerine duyurdu.

Devrim Yıldız’ın Paylaşımı Gündem Oldu!

Yargı dizisi ekibinde bulunan Devrim Yıldız Instagram hesabından Lan yoksa diye bir paylaşım yapmış ve mezar üzerine yerleştirilmiş bir hortlak emojisi paylaştı. Senarist Sema Ergenekon da bu paylaşıma verdiği dedim olabilir cevabıyla acaba geçen sezonlarda öldü olarak gösterilen birinin tekrar diziyi mi katılacağı sorularını gündeme getirdi.

 Özellikle Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz’ın tekrar diziye dahil olacağı ortaya atılan iddialar arasında yer aldı. Engin karakteri geçen sezonda yaptığı sinsi planlarla oldukça dikkat çekti. Seyircilerin birçoğu genel olarak Engin karakterinin öldüğüne inanmadı. Senaristin paylaşımları da acaba gerçekten öyle mi sorusunu gündeme getirdi. Engin karakterine ne olduğu ve aranan birçok sorunun cevabı 3. Sezonla birlikte yanıt bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.