Sevilen Oyuncu Aslıhan Güner Yeni Sezonda 3 Ayrı Film ve 3 Ayrı Karakterle İzleyici Karşısında Olacak!

Aslıhan Güner özellikle Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde elde ettiği başarı ile kariyerine çok ayrı bir yere taşıdı.

Aslıhan Güner özellikle Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde elde ettiği başarı ile kariyerine çok ayrı bir yere taşıdı. Dizide oynadığı karakter olan Yıldız için saçlarını kızıla boyatan oyuncu oynadığı Yıldız karakteri ile Karadeniz’i ve Karadeniz kadını o kadar iyi aktardı ki izleyiciler oyuncuya adeta hayran kaldı. Güzel oyuncu bu dizi ile hayran kitlesini oldukça genişletti.

Kuzey Yıldızı’nın Güzel Oyuncusu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterinin partneri Kuzey oldu. Kuzey karakterini ise başarılı oyuncu İsmail Demirci oynadı. Dizinin bu kadar sevilmesinin en büyük sebebi Kuzey ile Yıldız arasında geçen ilişki ve bunu ilişkinin seyirciye oldukça başarılı bir şekilde aktarılabiliyor olması. Aslıhan Güner 2003 yılında En İyi Arkadaşım dizisi ile oyunculuğa başladı.

Bu dizi ardından Selena, Asi, Şefkat Tepe, Diriliş Ertuğrul dizilerinde de rol aldı. Ancak oyuncunun kariyerinde zirveye ulaşmasını sağladığı proje Kuzey Yıldızı İlk Aşk oldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi iki sezon sürdü. Bunun ardından başarılı oyuncu Aslıhan Güner mesleğe ara vermemiş ve Fox TV’de yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinde rol aldı. Barış Kılıç ile başrollerini paylaştığı dizi uzun soluklu olmayı başaramadı ve ekranlara veda etti.

Yıldızı Parlayan Oyuncu Şimdi Ne Yapacak?

Oyuncu bu son projesinin ardından herhangi bir dizide rol almadı. Sevenleri ise büyük bir heyecanla oyuncunun ekrana dönmesini ve yeni projelerde görmeyi bekliyor. Oyuncunun Twitter’da yapmış olduğu paylaşım benim yine kanadımda kelebekler sanki paylaşımı sevenleri tarafından yeni bir proje olarak yorumlandı.

Tek isimli bir filmle ilgili oyuncunun adı geçti ancak filmde karakter olarak bulunmayacağı sadece fotoğraflarının kullanılacağı öğrenildi. Ayrıca yakın zamanda oyuncunun eşi Mert Kılınç ile birlikte oynadıkları ve başrolünü üstlendikleri Komutan filmi vizyona girecek.

Güzel oyuncunun menajerinden gelen son açıklamada oyuncunun çok yakın bir zamanda 3 proje ile sevenleriyle buluşacağının haberini verdi. Ayrıca yaptığı paylaşıma çok güzel olaylar oluyor, çok yakın zamanda 3 ayrı film ve 3 ayrı karakterle ekrandayız ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz notunu da ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.