Son Çıkan Dedikoduları Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol Hiç Umursamadı! Tekrar Buluştular

Kuş Uçuşu dizisinin 2. Sezonda da çekileceği konuşuluyor. Bu arada İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay‘ın beraber tatil yaptıkları ve bir araya geldikleri öğrenildi. Bu tatilin ardından ikili bu kez de Kaz Dağları’nda buluştu. İbrahim Çelikkol’un eşi mimar Mihre Çelikkol ile boşanmaları ardından ikili arasındaki dostluk aşka mı dönüştü soruları gündeme geldi. Ancak ikili aralarında herhangi bir ilişki durumu söz konusu olmadığını uzun süredir dost olduklarını her fırsatta belirtiyor. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay haklarında çıkan bu konuşmaları hiç umursamıyor ve beraber fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Hatta Birce Akalay Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kimse kimsenin tatiline karışmasın diyerek haklarında çıkan dedikoduları umursamadığını bir kez daha göstermiş oldu. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay Dostluğu Ne Zaman Başladı? İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay en son Netflix platformunda yayınlanan Kuş Uçuşu dizisi için bir araya geldiler ve dizide başrol oyunculuğunu üstlendiler. Aslında ikilinin arasındaki bu dostluk çok eskiye dayanıyor. Aslında ilk kez 2017-2018’de Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde bir araya geldiler dizi sürecinde çok iyi bir uyum yakalayarak sıkı bir dostluk kurdular ve o günden sonra dostlukları hiç bozulmadı. Hatta o dönem İbrahim Çelikkol mimar Mihre Çelikkol ile evliydi ve bu evlilikten bir oğulları oldu. Birce Akalay o dönemde fırsat bulduğu her anda İbrahim Çelikkol ve oğlu ile görüştü. O dönem oynadıkları dizide ilişkileri seyirciler tarafından çok beğenildi ve birçok yakıştırma ortaya atıldı. O dizinin ardından ikilinin sevenleri defalarca başka bir projede tekrar birlikte görmek istediklerini dile getirdi. Dizi sayesinde Tekrar Bir Araya Geldiler! Kuş Uçuşu dizisi ile Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol tekrar bir araya geldi. İkili arasındaki dostluk sosyal medyada da gayet belli oluyor. Birbirleri için doğum günlerinde yapmış oldukları paylaşımlar ve fotoğraf yorumları ikilinin ilişkisinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Özellikle Kuş Uçuşu dizisine partner olarak başlamaları ardından ikili daha da sık görüşmeye başladı.

Kuş Uçuşu dizisinin 2. Sezonda da çekileceği konuşuluyor. Bu arada İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay‘ın beraber tatil yaptıkları ve bir araya geldikleri öğrenildi. Bu tatilin ardından ikili bu kez de Kaz Dağları’nda buluştu.

İbrahim Çelikkol’un eşi mimar Mihre Çelikkol ile boşanmaları ardından ikili arasındaki dostluk aşka mı dönüştü soruları gündeme geldi. Ancak ikili aralarında herhangi bir ilişki durumu söz konusu olmadığını uzun süredir dost olduklarını her fırsatta belirtiyor. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay haklarında çıkan bu konuşmaları hiç umursamıyor ve beraber fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Hatta Birce Akalay Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kimse kimsenin tatiline karışmasın diyerek haklarında çıkan dedikoduları umursamadığını bir kez daha göstermiş oldu.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay Dostluğu Ne Zaman Başladı?

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay en son Netflix platformunda yayınlanan Kuş Uçuşu dizisi için bir araya geldiler ve dizide başrol oyunculuğunu üstlendiler. Aslında ikilinin arasındaki bu dostluk çok eskiye dayanıyor. Aslında ilk kez 2017-2018’de Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde bir araya geldiler dizi sürecinde çok iyi bir uyum yakalayarak sıkı bir dostluk kurdular ve o günden sonra dostlukları hiç bozulmadı.

Hatta o dönem İbrahim Çelikkol mimar Mihre Çelikkol ile evliydi ve bu evlilikten bir oğulları oldu. Birce Akalay o dönemde fırsat bulduğu her anda İbrahim Çelikkol ve oğlu ile görüştü. O dönem oynadıkları dizide ilişkileri seyirciler tarafından çok beğenildi ve birçok yakıştırma ortaya atıldı. O dizinin ardından ikilinin sevenleri defalarca başka bir projede tekrar birlikte görmek istediklerini dile getirdi.

Dizi sayesinde Tekrar Bir Araya Geldiler!

Kuş Uçuşu dizisi ile Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol tekrar bir araya geldi. İkili arasındaki dostluk sosyal medyada da gayet belli oluyor. Birbirleri için doğum günlerinde yapmış oldukları paylaşımlar ve fotoğraf yorumları ikilinin ilişkisinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Özellikle Kuş Uçuşu dizisine partner olarak başlamaları ardından ikili daha da sık görüşmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.