İzmir Gündemi

 • İzmir'de Ekmeğe Zam!

  İzmir’de Ekmeğe Zam!

  İzmir’de ekmek fiyatlarında artış talebi için ilgili kurumlardan oluşturulan komisyon, 3 TL’den satılan 210 gram ekmeğin 4 TL olmasa karar verdi.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Cemevi Protokolü

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Cemevi Protokolü

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in çabasıyla Alevi yurttaşların ibadetleri ve etkinlikleri için kullandıkları İzmir’deki üç kültür merkezi resmi şekilde cemevine dönüştürüldü.

 • İzmir’de Ormanlara Koruma Kalkanı

  İzmir’de Ormanlara Koruma Kalkanı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların afet durumlarında cep telefonlarından itfaiye ekiplerine konum göndererek ulaşmasını sağlayan Acil İzmir Mobil uygulamasını geliştirdi.

 • Define Ararken Canından Oldu

  Define Ararken Canından Oldu

  İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, define için kaçak kazı yaptığı ileri sürülen bir kişi, kazdığı 10 metrelik çukura düşerek hayatını kaybetti.

 • izmir'e şehit ateşi düştü

  İzmir’e Şehit Ateşi Düştü

  Diyarbakır’da, teröristlerce açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’in acı haberi, İzmir’in Ödemiş ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

 • O Anaokulu Hakkında Soruşturma Başlatıldı

  O Anaokulu Hakkında Soruşturma Başlatıldı

  İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir anaokulunda yaşları 3 çocuğun kaybolarak, saatler sonra 3 kilometre uzakta bulunmasının ardından söz konusu anaokulu hakkında soruşturma başlatıldı.

 • Lojistik Sektörünün Devleri İzmir’de Buluşacak

  Lojistik Sektörünün Devleri İzmir’de Buluşacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından 29 Eylül-1 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak Logistech–Lojistik, Depolama ve Teknolojileri Fuarı, sektör temsilcilerine tanıtıldı.

Load More
Congratulations. You've reached the end of the internet.