Uraz Kaygılaroğlu ve Nesrin Cevadzade Arasında Ne Var? Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor

Son zamanların en sansasyonel iddiası kuşkusuz Uraz Kaygılaroğlu ve Nesrin Cevadzade arasında geçtiği iddia edilen aşk oldu.

Son zamanların en sansasyonel iddiası kuşkusuz Uraz Kaygılaroğlu ve Nesrin Cevadzade arasında geçtiği iddia edilen aşk oldu. Magazin severlerin yüreklerini ağızlara getiren bu haberin doğruluğu hakkında pek çok bilgi var.

Bilindiği üzere geçen sezon Üç kuruş dizisi Show TV de yayın hayatını bitirdi. Dizide başrolleri paylaşan ikili senaryo da aralarında bir aşk yaşanıyordu. Magazin ekipleri ise bu aşkın senaryoda kalmadığına dair iddiaları gündeme getirdi. Set aralarında da çok iyi anlaştıkları bilinen ikili kısa sürede birbirlerine adapte olmaları ve uyumlu çalışmaları ile de dikkatleri üzerlerine çekmişti.

Senaryodaki Aşk Gerçekte de Var mı?

Aşk iddiasına dönük haberler yayınlandığında ilk tepki Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Sosyal medyada yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı. Kendi ifadesiyle beraber rol aldığı Nesrin Cevadzade ile aşk yaşadığına dair yapılan haberlerin tamamının gerçek olmadığını hayranlarına duyurdu.

İlişkileri olduğunu yalanladıktan sonra Nesrin Cevadzade’den de tepki gecikmedi. Yeni bir açıklamaya gerek duymadan Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı metni kopyalayarak kendi resmi hesabından paylaştı.

Buna ek olarak Üç Kuruş dizisi esnasında çekilen bir fotoğrafı instagram hesabı üzerinden paylaşarak altına bazı açıklamalar yazdı. Dostane bir içerikte olan mesajda dizinin başladığı günden final yaptığı güne kadar çok iyi anlaştıklarını iyi ki kendisini tanıdığını ve çok iyi bir dost olduğunu belirtti. Mesajını Canım Uraz şeklinde bitiren Cevadzade, dostlukların son derece memnun olduğunu kendisini arkadaş olarak çok sevdiğini ifade etti.

Nesrin Cevadade’nin Açıklamaları

Magazin ilgililerinin çok iyi bildiği gibi Nesrin Cevadzade bir süredir meslektaş olduğu Gökhan Alkan ile ilişki yaşıyordu. Yakın zamanda 2 yıllık ilişkilerini anlaşarak bitiren ikili hayranlarını şoke etmişti. Herkesin dünya evine girmelerini beklediği ikili herhangi bir açıklama yapmadan ilişkilerini bitirmişti. Her ne kadar açıklama olmasa da birbirlerini takip etmemeleri ve daha önceden paylaşılan fotoğrafların silinmesi hayranların dikkatinden kaçmadı. Sessiz sedasız biten aşkın sebebini Uraz Kaygılaroğlu olarak değerlendiren çoğu takipçi düşüncelerinde yanıldı ve ikili arasında bir aşk olmadığı ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.