Yasak Elma Dizisinden Yeni Sezona Muhteşem Dönüş

Yasak Elma Dizisinden Yeni Sezona Muhteşem Dönüş

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma, yeni sezona muhteşem bir dönüş yaptı. Yeni sezonda ilk sahne kırıp geçmeyi başardı. 

Yasak Elma’nın en sevilen karakteri Yıldız tiplemesi, izleyici tarafından çok fazla sevilmişti. Reyting listesinde iyi noktalarda yer alan Yasak elma dizisi yeni sezona da ilk sahnesiyle etkileyici bir dönüş yaptı. Yaz boyunca dizi ile ilgili olarak izleyiciler çok fazla konuşmuştu. Dizi ile alakalı olarak kim gitti, kim kaldı? tartışmaları çok fazla yapılmıştı.  Dizi hikayesinde yenilik yapılırken,  yeni isim olarak kimlerin kadroya dahil edilecek olduğu biliniyordu.  Ekranların popüler yapımlarından olmayı başaran Yasak Elma, şanına yakışır şekilde ekranlara dönüş yaptı. Kaldığı yerden izleyicilere kahkaha tufanı yaratan ilk sahnesiyle ‘’ ben yine iddialıyım’’ mesajını verdi.

Yasak Elma 147. Bölümünde Eğlenceli Sahneler Yerini Aldı

147. Bölümüyle izleyici karşısına çıkan Yasak Elma, eğlenceli bölümüyle izleyicileri yeniden mest etmeyi başardı. Eda Ece ve Şevval Sam’ın diziye hayat veren dokunuşları, yeni sezonun ilk bölümünde de kaldığı yerden devam etti. Dizinin öne çıkan karakterleri olmayı başaran Yıldız ve Ender aynı formunu tekrardan sürdürmeye devam etti. Dizinin bir sahnesindeki olaylar izleyicilerinde hem eğlenmesine hem de kahkaya boğulmasına neden oldu.

Yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Yasak Elma dizisinde Yıldız,  kiralamış olduğu yalıların yanındaki kadına şüphe duydu. Evden çıkmasını isteyerek olayların seyrinin daha da karışmasına neden oldu. Üstelik yaşanan olaya Emir, Caner ve Ender’in de katılmasıyla daha da değişik bir hal almasına neden oldu.  Yıldız, kadının evde şüphe duyduran bazı hareketler içerisinde olduğunu düşünür ve entrikacı dostlarını da yanına alarak kılıf değiştirerek yalıya gider. Giydikleri kıyafetleri ile izleyicileri kahkaha boğan dizide, içine düştükleri durum oldukça eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Yeni Sezonda Da İzleyicileri Güldürdü

Eğlence ve entrika dolu içeriği ile izleyicilerin kalbinde yer etmeyi başaran Yasak Elma, yeni sezonda da alışkanlıklarını bırakmadı. Yasak elma dizisini seven ve çok fazla özleyen izleyicilerin karşısına yeni sezonun ilk bölümü olarak çıktı. İlk bölümüyle ekranda eğlenceler yaratmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.